Super Stainless – Środek do czyszczenia stali nierdzewnej – 1L

170.00

Na stanie

Dodaj do listy
Dodaj do listy
Kategoria: SKU: SSS1000

Opis

Super Stainless to środek czyszczący i ochronny do stali nierdzewnej. Szybko, łatwo neutralizuje i usuwa plamy rdzy, korozji z okuć takich jak relingi, rolki, śruby itp. Dzięki płynnej konsystencji żelu dobrze pokrywa miejsce, które czyścimy oraz wnika do każdej szczeliny. Zapewnia to, że okucia są w pełni oczyszczone i dobrze zabezpieczone przed dalszym rdzewieniem i korozją. Super Stainless przeznaczony jest wyłącznie do czyszczenia stali nierdzewnej. Nie powinno się go używać do stali nierdzewnej słabszego gatunku. Może nie nadawać się do niektórych tworzyw sztucznych lub aluminium.


Środek należy przetestować na małym obszarze.

 

Sposób użycia:

  • Wstrząsnąć przed użyciem. Super Stainless należy wlać do czystego i suchego pojemnika. Jakakolwiek woda w pojemniku rozcieńczy środek czyniąc go mniej skutecznym (nie używać produktu bezpośrednio z butelki).
  • Przed nałożeniem środka upewnić się czy czyszczone miejsce jest wolne od wosku czy pasty do polerowania.
  • Za pomocą pędzla nałożyć żel na zardzewiałe miejsce, w szczeliny, zakamarki.   
  • Pozostawić na 30 minut i spłukać gąbką i czystą wodą. W przypadku mocnych zabrudzeń, uporczywych plam lub w chłodniejsze dni , środek pozostawić na dłużej.
  • Super Stainless jest bardzo wrażliwy na temperatury i najlepiej działa w temperaturze powyżej 18 stopni C. Jeżeli temperatura jest niższa niż 18 stopni C środek należy pozostawić na dłużej niż 30 minut.
  • Nie wcierać, nie szorować posmarowanego obszaru, ani nie przyspieszać procesu.
  • Super Stainless, jeśli ma pozostać aktywny to nie powinien wysychać na powierzchni. Jeżeli to się zdarzy na przykład w upalny dzień to należy nałożyć kolejną lekką warstwę Super Stainless. 
  • Nie wlewać nieużytego środka z powrotem do butelki. Może to spowodować zanieczyszczenie żelu znajdującego się w butelce. 

 

Wydajność:  

  • 100 ml środka wystarczy na umycie 3 m2.


Data przydatności:

  • 24 miesiące po otwarciu. Nie przechowywać środka w miejscu nasłonecznionym.

Uwaga:

Tylko do użytku zewnętrznego. Stosować rękawice ochronne, ochronę oczu, nie wdychać preparatu. Przed użyciem należy wykonać test na odporności powierzchni na działanie preparatu w niewidocznym miejscu. Nie stosować przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.


Masz pytania? Zadzwoń i skorzystaj z pomocy doradcy. 

 

Do pobrania:

Filmy pokazujące sposób użycia oraz działanie środka Super Stainless:

Informacje dodatkowe

Waga 1.0 kg
Wymiary 11 × 19 × 51 cm

Może Ci się spodobać…