GRUNT – Środek do czyszczenia łodzi – 1L

170.00

Na stanie

Dodaj do listy
Dodaj do listy
Kategoria: SKU: GBC1000

Opis

Grunt Boat Cleaner to chemiczny środek do mycia żelkotu, czyszczenia łodzi.  Ma konsystencje żelu, aby można było go stosować na powierzchniach pionowych i dnach łodzi. Grunt wnika w pory żelkotu za pomocą łagodnej substancji chemicznej, neutralizuje przebarwienia nie naruszając żelkotu. Można go stosować również na kolorowym żelkocie, farbach poliuretanowych oraz innych lakierach marynistycznych. Może nie nadawać się do niektórych tworzyw sztucznych lub aluminium.

Grunt usuwa żółto-brązowe plamy, plamy z lin, rdzawe plamy z okuć, plamy ze spalin.

 

Środek należy przetestować na małym obszarze. 

 

Sposób użycia:

  • Wstrząsnąć przed użyciem. Grunt należy wlać do czystego i suchego pojemnika. Jakakolwiek woda w pojemniku rozcieńczy środek czyniąc go mniej skutecznym (nie używać produktu bezpośrednio z butelki).
  • Przed nałożeniem gruntu należy upewnić się, że czyszczone miejsce jest wolne od starego wosku, pasty do polerowania ponieważ może to uniemożliwić dotarcie gruntu do plam i osiągnięcie doskonałych rezultatów.
  • Za pomocą pędzla nanieść grunt na zabrudzone miejsce.
  • Środek pozostawić  na powierzchni na około 4 – 5 minut i spłukać gąbką i wodą. W czasie upałów może to być zaledwie 1-2 minuty. W niskich temperaturach pozostawić środek na dłużej około 10 minut. Środek najlepiej stosować w temperaturze powyżej 8C.
  • Nie trzeć, nie szorować posmarowanego obszaru, ani nie przyspieszać procesu.
  • W przypadku uporczywych plam ponownie nanieść środek i pozostawić na dłużej. Całą powierzchnie spłukać gąbką i wodą.
  • Grunt, jeśli ma pozostać aktywny to nie powinien wysychać na powierzchni. Jeżeli to się zdarzy na przykład w upalny dzień to należy nałożyć kolejną lekką warstwę gruntu.
  • Nie wlewać nieużytego środka z powrotem do butelki. Może to spowodować zanieczyszczenie środka znajdującego się w butelce. 
 

Wydajność:  

  • 100 ml środka wystarczy na umycie 3 m2.

Data przydatności:

  • 24 miesiące po otwarciu w temperaturze do 23C. Nie przechowywać środka w miejscu nasłonecznionym.
  

Uwaga:

Przed użyciem środka należy zapoznać się z zasadami bezpieczeństwa i danymi technicznymi. Załączniki do pobrania poniżej. 

Środek tylko do użytku zewnętrznego. Stosować rękawice ochronne, ochronę oczu, nie wdychać preparatu. Przed użyciem należy wykonać test na odporności powierzchni na działanie preparatu w niewidocznym miejscu. Nie stosować przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu.


Masz pytania? Zadzwoń i skorzystaj z pomocy doradcy. 


Do pobrania:

Filmy pokazujące sposób użycia oraz działanie środka GRUNT:

Informacje dodatkowe

Waga 1.0 kg
Wymiary 11 × 19 × 51 cm

Może Ci się spodobać…