CAST 482

CAST 482

CAST 482

CAST 482

 

ATANA – CAST 482 bazuje na sprawdzonej konstrukcji CAST 480. Ten sam kadłub i pokład zapewniają dużą stabilność, bezpieczeństwo oraz ponad przeciętne osiągi. Model 482 posiada podwójną konsolę sterowniczą typu „walk around”. Może być wyposażony w 2 obrotowe fotele lub podwójną ławkę.

Dzięki takiemu rozwiązaniu pozostawiliśmy wszystkie walory łodzi wędkarskiej, a dodatkowo zwiększyliśmy komfort podróży  dla dwóch osób, które teraz mogą siedzieć obok siebie. Dzięki zachowaniu tego samego pokładu i kadłuba z modelu co model CAST 480 otrzymujemy motorówkę wędkarską stworzoną przez pasjonatów spinningu. Kadłub wyszedł spod ołówka projektantów motorówek, a zabudowa to wiele lat doświadczeń wędkarzy. Połączenie tych dwóch środowisk dało wyspecjalizowaną łódź gotową na połowy wielkich ryb. Konsola sterownicza typu „walk around” pozwala na walkę z rybą nie tracąc kontroli ani na chwilę. Platforma dziobowa i rufowa to idealna stabilność pozwalająca na łowienie na stojąco nawet w trudnych warunkach. Brak odstających elementów i ostrych krawędzi to wymarzone środowisko dla muszkarzy. Na łodzi bez trudu można uczyć się lub profesjonalnie łowić na muchę.

Przetłoczenia w pokładzie na szybką obsługę kotwicy, wymianę przynęt. Schowki i uchwyty zaprojektowane specjalnie pod sprzęt wędkarski pozwolą na błyskawiczną adaptację do panujących warunków pod wodą. Specjalnie przemyślana pawęż umożliwia na przykręcenie każdego uchwytu na echosondę na chwilę lub na stałe bez ryzyka, że nie pozostanie stabilna.

Gniazda zasilające USB i 12V ułatwią obsługę wszystkich gadżetów wędkarskich.

Jak już opadną emocje i przyjdzie czas na odpoczynek to pompa na wodę zaburtową pozwoli w parę sekund zmyć pokład, napełnić pojemnik w którym można trzymać naszą zdobycz lub schłodzić każdy napój. A dodatkowo klapy od bakist służące jako oparcia oraz przetłoczenia w burtach na głowę pozwolą nam wypocząć nie schodząc na ląd. Zapraszamy do zapoznania się z danymi technicznymi oraz wyposażeniem łodzi.

Na życzenie klienta istnieje możliwość montażu dodatkowych opcji.