CAST 480

CAST 480

CAST 480

CAST 480

łódź turystyczno-wędkarska

ATANA – CAST 480 jest motorówką wędkarską stworzoną przez pasjonatów spinningu. Kadłub wyszedł spod ołówka projektantów motorówek, a zabudowa to wiele lat doświadczeń wędkarzy. Połączenie tych dwóch środowisk dało wyspecjalizowaną łódź, gotową na połowy wielkich ryb. Konsola sterownicza typu „walk around” pozwala na walkę z rybą nie tracąc kontroli ani na chwilę.

Platforma dziobowa i rufowa to idealna stabilność pozwalająca na łowienie na stojąco nawet w trudnych warunkach. Brak odstających elementów i ostrych krawędzi to wymarzone środowisko dla muszkarzy. Na łodzi bez trudu można uczyć się lub profesjonalnie łowić na muchę. Przetłoczenia w pokładzie na szybką obsługę kotwicy, wymianę przynęt. Schowki i uchwyty zaprojektowane specjalnie pod sprzęt wędkarski pozwolą na błyskawiczną adaptację do panujących warunków pod wodą. Specjalnie przemyślana pawęż umożliwia na przykręcenie każdego uchwytu na echosondę na chwilę lub na stałe bez ryzyka, że nie pozostanie stabilna. Gniazda zasilające USB i 12V ułatwią obsługę wszystkich gadżetów wędkarskich.

Jak już opadną emocje i przyjdzie czas na odpoczynek to pompa na wodę zaburtową pozwoli w parę sekund zmyć pokład, napełnić pojemnik w którym można trzymać naszą zdobycz lub schłodzić każdy napój. Dodatkowo klapy od bakist służące jako oparcia oraz przetłoczenia w burtach na głowę pozwolą nam wypocząć nie schodząc na ląd.

Na życzenie klienta istnieje możliwość montażu dodatkowych opcji.